Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 98" ДМР


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Гурткова робота

 

Графік роботи гуртків

 

 

 

 

Графік роботи гуртків

під час зимових канікул

2017-2018 н.р.

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Кількість учнів

К-ть

годин

Дні проведення

Час проведення

Місце проведення

ГУРТКИ

1

«Регбі»

Фізкультурно-спортивний гурток

Скоріков Є.С

15 учнів

5-6 класи

3

Вівторок,

четвер

10.00-11.30

Спортивна  зала

2

«Черлідінг»

Фізкультурно-спортивний гурток

Скорікова К.О..

15 учнів

1-4 класи

3

понеділок,  п’ятниця

10.00-11.30

Спортивна зала

3

«Туристичний гравець»

Туристсько-краєзнавчий

Тітова Л.М.

15 учнів

5-9 класи

3

Середа,

четвер

11.30-13.00

Спортивна  зала

4

«Євроклуб»

Дослідницько-експерементальний гурток

Удод Л.В.

15 учнів

8-9 класи

2

Середа

Середа 10.00-11.00

Каб 37

5

«Пересічень»

Краєзнавчий

Черняєва Н.В.

20 учнів

5-9 класи

9

Пн.-пт

Понеділок  11.20-12.05

Вівторок  11.25 – 12.05

Середа  11.30 – 12.05

П’ятниця 11.30-12.05

Штаб національно-патріотичного виховання

6

«Маленький театр»

Гурток художньо-естетичного напрямку

Шевченко І.О.

20 учнів

1-4 класи

1

Четвер

12.00-13.00

Каб 20

7

«Барвінок»

Декоративно-прикладне мистецтво

Ткаченко І.М.

15 учнів

5-9 класи

2

Четвер

10.00-11.00

Жіноча майстерня

8

«Декоративні квіти»

Декоративно-ужитковий гурток

Бондаренко О.К.

15 учнів

1-4 класи

2

Середа

Четвер

11.00-12.00

Каб. 13

9

«Юний віршомовець»

Гурток художньо-естетичного напрямку

Олещенко Т.С.

15 учнів

5-9 класи

2

Середа

П’ятниця

10.00-11.00

Каб 36

 

 

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Кількість учнів

К-ть

годин

Дні проведення

Час проведення

Місце проведення

ГУРТКИ

1

«Волейбол»

Туристсько-краєзнавчий гурток

Скорікова К.О.

15 учнів

5-8 класи

3

Вівторок

Середа

15.00-16.30

Спортивна  зала

2

«Настільний теніс»

Фізкультурно-спортивний гурток

Сидоренко Є.С.

15 учнів

1-4 класи

3

Понеділок

Середа

16.30-18.00

Спортивна зала

3

«Туризм»

Фізкультурно-спортивний гурток

Тітова Л.М.

15 учнів

9-11 класи

3

Четвер

П’ятниця

16.00-17.30

Спортивна  зала

4

«Сокіл»                               ( «Джура»)

Військово-патріотичний

Ступак Т.І.

Ратов В.В.

15 учнів

6-11 класи

1

Вівторок

Четвер

Субота

17.00-21.00

17.00-20.00

18.00-21.00

Спортивна  зала /Каб. №33

5

«Навчаємось разом»

Гурток гуманітарного напрямку

Бібко В.О.

15 учнів

9-11 класи

2

Середа

Четвер

14.00-15.00

Каб. №35

6

«Євроклуб»

Дослідницько-експерементальний гурток

Удод Л.В.

15 учнів

10-11 класи

2

Середа

П’ятниця

16.00-17.00

Каб. №37

7

«Традиції українського народу»

Народознавчий гурток

Ситник О.І.

20 учнів

5-9 класи

4

Понеділок

Вівторок

14.00-16.00

Каб. №38

8

«Веселкові  фарби»

Ізостудія,

гурток художньо-естетичного напрямку

Шевченко З.П.

15 учнів

5-9 класи

2

Середа

П’ятниця

15.00-16.00

Каб. №34

9

«Юні екологи»

Еколого-натуралістичний гурток

Коновалова Д.О.

15 учнів

5-9 класи

1

Середа

15.00-16.00

Каб. №31

10

«Барвінок»

Декоративно-прикладне мистецтво

Червоненко Н.В.

15 учнів

6-9 класи

2

Середа

15.00-17.00

Каб. жін.майстерня

11

«Веселі нотки»

Художньо-естетичний гурток

Поплаухіна Ю.В.

15 учнів

5-10 класи

2

Вівторок

Четвер

14.00-15.00

Актова зала

12

«Декоративні квіти»

Декоративно-ужитковий гурток

Бондаренко О.К.

15 учнів

1-4 класи

2

Середа

Четвер

14.00-15.00

Каб. 13

Всього: 12

 

 

Всього: 27