Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 98" ДМР


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Методична робота школи

 

  
Загальні відомості про шкільні методичні об'єднання

КЗО «Середня загальноосвітня школа №98» ДМР

 

 

методична робота в школі здійснюється через методичні об’єднання вчителів:

 

Методичне об’єднання

Науково-методична проблема

Керівник: Кобєляцька Д.Ю.,

вчитель, спеціаліст

 

«Виховання соціальної зрілості учня як визначального фактора життєвого успіху людини»

Керівник: Удод Л.В.,

вчитель, спеціаліст

 

"Формування соціальних якостей знань, умінь і відповідних навичок у процесі вивчення природничих наук на уроках і в позаурочний час як одна із умов впливу на особистість учня"

Керівник:Бібко В.О.,

вчитель вищої категорії

"Вчитель -методист"

«Шляхи розвитку самовдосконалення особистості в умовах розбудови громадянського суспільства на уроках української мови та літератури»

Керівник: Красовська В.В.,

вчитель вищої категорії

«Вчитель-методист»

«Роль комунікативного підходу у викладанні англійської мови у процесі соціалізації особистості»

Керівник: Мєшкова Ж.Д.,

вчитель вищої категорії

"Вчитель -методист"

«Сприяння успішній соціалізації учнів в сучасному освітньому просторі на уроках математики та фізики»

Керівник: Тітова Л.М.,

вчитель вищої категорії

"Вчитель -методист"

 

"Удосконалення уроку як основної форми всебічного розвитку здорової особистості, здатної до самореалізації та підвищення ефективності сучасного уроку як шлях до всебічного і гармонійного розвитку здорової особистості, здатної до самореалізації"

Керівник: Задорожня Н.І.,

вчитель вищої категорії

«Вчитель-методист»

«Шляхи реалізації креативного навчання в умовах соціалізації  інноваційної особистості»

 

У діяльності методичних об’єднань домінують такі види роботи як доповідь, відкриті уроки, взаємовідвідування уроків, семінари, методичні читання, “круглі столи ”.

На протязі року члени кожного методичного об’єднання проводять “Тиждень методичної  роботи ”, під час якого висвітлюють головні напрямки та досягнення своєї роботи.

З метою створення теоретичної бази роботи над проблемою, складено інформаційний банк педагогічних інновацій для використання його матеріалів у науково-методичній роботі.

Організована робота методичного кабінету школи.

Згідно річного плану роботи та з метою трансформації передового педагогічного досвіду педагогічний колектив школи вивчаэ досвіди роботи вчителів.

Для створення умов, що сприяють підвищенню освітньо-наукового та професійного рівня педагогів, вчителі школи проходять курси перепідготовки.

Наслідком науково-методичної роботи школи являється підвищення педагогічної майстерності та творчого потенціалу педагогів, використання більшістю вчителів набутого досвіду, високий рівень навчальних досягнень, вихованості та розвитку учнів, сприятливий психологічний клімат у колективі.

 

Вітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

І місце

Спірідонова  Анастасія  10 клас

ІІ місце

Райгородська  Юлія  9-А клас

ІІІ місце

Дмитрієв  Дмитро  7-Б клас

 

Лушня  Катерина  8-Б клас        

Вітаємо переможців

II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Панасюк Любов,  10 клас  (I місце з  англійської  мови)

Спірідонова Анастасія, 10 клас ( II місце з географії)

Нікольська Дар’я,11 клас ( II місце з географії)

Висоцька Діана, 6 –Б клас ( II місце з  ОТМ)

Духневич  Вероніка, 8- Б клас (II місце з  ОТМ)

Підвисоцька Анастасія, 10 клас (I місце з художньої культури)

Йосипенко Вікторія , 10 клас (II місце з художньої культури  )

Дейнега  Олеся, 7-Б клас (I місце з російської мови та літератури)

Чечко  Катерина, 8-Б  клас (II місце з російської мови та літератури)

Теленкова  Владислава 10 клас (I місце з російської мови та літератури )

Райгородська  Юлія , 9 А клас (I  місце з української  мови та літератури)

 

 

 Джерело:

http://2.bp.blogspot.com/-CIog17KkQbw/VLLZYTTRR4

Вітаємо переможців ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

I місце

Райгородська  Юлія , учениця 9 -А класу

II місце

Дейнега  Олеся, учениця 7-Б класу

III місце

Йосипенко Вікторія ,учениця 7-Б класу

Ковтун Ігор, учень 3-А класу

 

Джерело:

 http://1.bp.blogspot.com/-t3jmOw2I8zI/VG92drCop4I

 

2016-2017 н.р.

Вітаємо переможців шкільних олімпіад!

 

Художня культура

І м.  Островська Вероніка  - 11 клас

І м. Курносова Світлана    - 9-б

ІІ м. Магульська Наталія - 9-б

 

Образотворче мистецтво

І м. Рублівська Алісія  - 5-а

ІІ м. Висоцька Діана-  5-б

ІІІ м. Єсіпова Анна - 5-а

І м. Дейнега Олеся - 6-б

ІІ м. Лушня Катерина- 6-б

ІІІ м. Білокінь Дар’я – 6-б

І м. Кікоть Анастасія- 7-б

ІІ м. Глущенко Даря- 7-б

ІІІ м. Лушня Катерина- 7-б

 

Історія

І м. Іванова Орина -9-б

ІІ м. Пяничук Марія- 9-б

ІІІ м. Спірідонова Анастасія-9-а

І м. Чечушкова Марія – 8-б

ІІ м. Лісогор Микола -8-а

ІІІ м. Гусак Марія – 8-а

І м. Гончарова Світлана 11

ІІ м. Козир Едуард 11

ІІІ м. Ткаченко Ольга-11

 

Біологія

І м. Коновалов Назар - 9-б

ІІ м. Алексєєнко Ростислав -9-б

ІІІ м. Бакін Данило - 9-б

І м. Гончарова Світлана – 11

 

Хімія

І м. Охотник О. 11

І м. Райгородська Ю.-8-А

І м. Теленкова В. -9-Б

І м. Буцька В. -10

 

Математика

ІІІ м. Чорний Гордій- 6-а

І м. Мокрий Гліб - 6-б

І м. Лушня Катерина -7-б

ІІ м. Манукьянц Єлизавета – 7-б

ІІІ м. Чечко Катерина – 7-б

 

 

 

Українська мова

та література

 

І м. Бондарь Ангеліна -7-а

ІІ м. Лушня Катерина- 7-б

ІІІ м. Лугова Єва-7-а

 І м. Іващенко А. - 9-а

ІІ м. Кандибко А.-  9-а

ІІІ м. Теленкова Влада- 9-б

І м. Райгородська Юлія -8-а

ІІ м. Швець Діана -8-а

ІІІ м. Іванова Інна – 8-б

І м. Буцька Ю.-10

ІІ м. Стороженко М.-10

ІІІ м. Хотюн В.- 10

І м. Рудковська Є.- 11

ІІ м. Жулянова С. -11

ІІІ м. Ткаченко О. -11

 

Російська мова

та література

І м.Теленкова Владислава  - 9-б

І м. Дробницька Єлизавета – 10

І м. Магульська Наталія -9-б

ІІ м. П’яничук Марія – 9-б

ІІ м.Хотюн Віталія- 10

 

Англійська мова

І м. Райгородська Юлія-8-а

ІІ м. Кудінов Денис-8-а

І м. Пяничук Марія -9-б

ІІ м. Коновалов Назар-9-б

ІІІ м. Бакін Данило-9-б

ІІІ м. Стецюк Марія-9-б

І м. Буцька Валерія -10

ІІ м. Надточей Тетяна-10

ІІІ м. Забула Анна – 10

І м. Лісніченко Валерія-11

ІІ м. Козир Едуард -11

ІІІ м. Рогоча  Тетяна-11

 

 

 

 

 

 

Переможці шкільного етапу

Міжнародного конкурсу

з української мови ім. П.Яцика

 

 

П.І.Б.учасника

Клас

П.І.Б. вчителя

Сума балів

Місце

Райгородська

Марія

Юріївна

3-А

Литовченко Є.І.

19

I

Ворона

Роман

Олексійович

3- Б

Кобиляцька Д.Ю.

15

II

Грязєв

Юрій

Миколайович

4-А

Буцька Ю.В.

28

I

Коцеруба

Анастасія

Геннадіївна

4-Б

Махова Л.О.

18

II

Полупов

Данил

Олегович

4-В

Шевченко І.О.

18

III

 

Переможці

І етапу (шкільного)  Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика  2015 – 2016 н.р.

 

ПІБ  переможця

клас

ПІБ вчителя

Місце

Єсіпова Анна

5

Ланіна В. І

І

Швець Діана

5

Літвінова Н. І.

Бібко В. О.

ІІ

Базюков Роман

5

Бібко В. О.

ІІІ

Кандибко Анастасія

6

Бібко В. О.

І

Пяничук Марія

6

Літвінова Н. І.

Бібко В. О.

ІІ

Теленкова Владислава

6

Літвінова Н. І.

Бібко В. О.

ІІІ

Бершацька  Поліна

7

Бакіна О. В.

І

Хотюн Віталія -

Буцька Валерія

7

 

Ланіна В. І

Бакіна О. В.

ІІ

Надточей  Тетяна

7

Ланіна В. І

Бакіна О. В.

ІІІ

Райгородська Юлія

8

Бібко В. О.

І

Жулянова Світлана

8

Бібко В. О.

ІІ

Рогоча Тетяна

8

Бібко В. О.

ІІІ

Стороженко Олена

9

 

Саннікова Л.М

І

Ліхачова Анастасія

9

Саннікова Л.М

ІІ

Губрієнко Артем

9

Саннікова Л.М

ІІІ

 

Керівник МО:    Бібко В. О.  (2015 рік)