Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 98" ДМР


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

МО вчителів історико-гуманітарного циклу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник МО:

Задорожня Н.І.,

вчитель російської мови та зарубіжної літератури,

вчитель- методист

 

 

 

 

   

 

    

 Вчителі  історії , правознавства,   російської мови та зарубіжної літератури, члени шкільного МО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ситник Т.І.                Черняєва Н.В.              Брага І.Ю.             Ступак Т.І.            Олещенко Т.С.

 

 

 

 

Свято в школі –День казок!

 

Казковий дивосвіт

 

 

 

 

Свято підготувала Черняєва Н.В., вчитель російської мови та зарубіжної літератури. вчитель -методист.

В школі відбувся святковий вечір. Ми любимо Попелюшку, Кота в чоботях,Герду та Кая, а також Алісу, Шаленого зайця, Сонька, Капелюшника та Чеширського кота

 

 

 

Знавці мови. «Словесні розкопки»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шкільний театр . Знавці мови «Словесні розкопки».Захід провела

Задорожня Н.І.,вчитель -методист

 

 

 Виставка ілюстрацій «Шляхами літературних героїв»

 

 

 

 

 

Підвисоцька Анастасія, учениця 10 класу, та її улюблені літературні герої

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кращі літературні газети

 

 

 

 


Переможці  конкурсу «Sunflower»-

кращі знавці зарубіжної літератури

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники конкурсу

 

 

 

 

Цікаві уроки історії Ступак Т.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікавинки на уроці                                                                                 Гладіатори права

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Дніпровського університету внутрішніх справ на уроці         Вивчаємо історію рідного краю

                                                        

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Археологічні розкопки. Богородицька фортеця біля м.Дніпро                                       Групова робота на уроці

 

 Наші творчі досягнення

Теленкова Владислава, учениця 10 класу,

член редколегії  газети Малої академії наук Дніпропетровської області

«МАНІВСЬКИЙ ДЗВІН»

Знайомтесь із газетою на сайті  :

 

 http://dvman.dnepredu.com/uk/site/gazeta-maloyi-akademiyi-n.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці олімпіад: Дейнега Олеся, Теленкова Владислава, Чечко Катерина із наставниками

 

 

 

 Фестиваль буктрейлерів

Переможці фестивалю

 

Теленкова Владислава,  Курносова Світлана

 

Лушня Катерина та Лугова Єва.

 

 

 

Готували учнів - Задорожня Н.І. та Олещенко Т.С.

 

Конкурс читців

 

 

 

 

ПІБ учня

Клас

Назва твору

 

Оцінка

Геращенкова Анастасія

5-А

Тютчев Ф.И.  «Весенняя гроза»

3 місце

Халін Олександр

5-А

О.Пушкин «Еще дуют холодные ветры»

-

Літвінова Єва

5-А

Майков А.Н. «Весна»

2 місце

Олексійчук Таїсія

5-А

Иван Демьянов "Весна"

-

Яуров Дмитро

5-А

С.Есенин  «Черемуха душистая…»

-

Муха Анастасія

5-Б

Иван Бунин  «Весеннее»

1 місце

Рутковська Анастасія

5-Б

Марина Цветаева  «Книги в красном переплете»

3 місце

Аріна Веремйова

5-Б

Баратынский Е.А.

«Весна, весна! Как воздух чист!»

-

Пашевнюк Каріна

5-Б

Ф.Тютчев  «Весенние воды»

-

Гончаренко Поліна

5-Б

 

-

Висоцька Діана

5-Б

Мацуо Басьо  «Сакура стара»

3 місце

Жидко Олексій

5-Б

Алексей Плещеев «Уж тает снег, бегут ручьи»

-

Скобченко Юрій

5-Б

Федор Тютчев  "Зима недаром злится"

-

Дейнега Олеся

6-Б

Поль Верлен «Над дахом дому»

1 місце

Терновська Марія

6-Б

 

3 місце

Лугова Єва

7-А

О.Пушкін  «Храни меня, мой талисман»

2 місце

Мазур Анастасія

7-А

О.Пушкін «Зимнее Утро»

2 місце

Бондар Ангеліна

7-А

О.Пушкін Отрывок из романа «Евгений Онегин»

3 місце

Чечко Катерина

7-Б

П.Верлен  «В серці і сльози, і біль»

1 місце

Духнєвич Вероніка

7-Б

П.Верлен  «Весняні настрої»

-

Манукянц Єлизавета

7-Б

Генрі Лонгфелло  «Стріла і пісня»

2 місце

Глущенко Наталія

7-Б

Марина Цветаева  «Книги в красном переплете»

2 місце

Чебанова Владислава

8-Б

Шекспір . Сонет №90

3 місце

Ожогіна Вікторія

8-Б

Ф.Петрарка. Сонет №267

2 місце

Калугін Влас

8-Б

Ф.Петрарка. Сонет №267

3 місце

Колесник Тетяна

9-А

О.Пушкін Отрывок из романа «Евгений Онегин»

2 місце

Кривоносова Аліна

9-А

Эдуард Асадов «Пока мы живы…»

1 місце

Іванова Орина

9-Б

С.Есенин «Письмо к женщине»»

-

Теленкова Владислава

9-Б

Н.Заболоцкий  «Некрасивая девчонка»

1 місце

Гончарова Світлана

11

Ульяна Влада  «На промокшей до ниточки улице…»

2 місце

Козырь Эдуард

11

С.Есенин  «Не гляди на меня с упреком»

1 місце

Таран Марія

11

Марина Цветаева  «Два отголоска»

2 місце

Тетяна Рогоча

11

 

2 місце

Ткаченко Ольга

11

Георгий Шелд  «Я слушал тишину»

3 місце

Ольга Родько

 

 

1 місце

Рутковська Ельвіра

11

 

2 місце

 

 

 

 

 

Співпраця із журналом "Зарубіжна література в школах України"

 

Відкритий захід

«Роман ее души»,

присвячений творчості Марини Цвєтаєвої

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала Задорожня Н.І.

 

 

Вітаємо Райгородську Юлію,

 

ученицю 8-А класу ,

 яка посіла

I місце

у  міському конкурсі

 

"Реліквії, що ожили"

 

 

Юлія  Райгородська

 

Відкритий «Урок –реквієм» Задорожньої Н.І.

на тему:

«Мучителен вид растраченной умственной силы»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План роботи

методичного обєднання вчителів історико-гуманітарного циклу

КЗО «СЗШ№98» ДМР

на 2017-2018 н.р.

 

Від слова до слова ,від думки до дії

I.Ознайомлення з інноваційними технологіями  в галузі гуманітарної освіти, опрацювання офіційних документів МОН України; впровадження в освітню діяльність зразків національної культури, національних традицій, формування наукового світогляду, спираючись на вимоги етнопедагогіки, формування громадянської компетентності засобами суспільних дисциплін, створення можливостей для громадянської самореалізації:

Пізнай свій край,

Свій рід, свій народ,

Свою землю-і ти

побачиш свій шлях у житті.

(Г.Сковорода)

Члени МО систематично,протягом 2017-2018н.р.

II.Організація самоосвіти членів МО.

1.Тенденції європейської освіти в умовах Нової школи.

Ступак Т.І.

2.Синетез мистецтв на уроках зарубіжної літератури.

Олещенко Т.С.

3.Формування політкультурної компетентності на урока зарубіжної літератури.

Черняєва Н.В.

III. Методичний семінар «Тенденції європейської освіти в умовах Нової школи».

Відповідальний: Ступак Т.І., вересень 2017р.

IV. Круглий стіл «Синтез мистецтв на уроках зарубіжної літератури»

Відповідальний: Олещенко Т.С., березень 2018р.

V.Панорама педагогічних ідей:

1.Тренінг «Я будівник свого життя».

Відповідальний: Олещенко Т.С., грудень 2017р.

2.Квест «У пошуках скарбів» (6-7кл.)

Відповідальний: Черняєва Н.В., квітень 2018р.

3.Тематична лінійка «Небесна Сотня» (9-11кл.)

Відповідальний: Ступак Т.І., лютий 2018р.

4.Презентація літературних героїв «Ми до тебе , казко, в гості завітали»

Відповідальний: Черняєва Н.В., квітень 2018р.

5. Усний журнал «Україна в долі зарубіжних письменників» (11кл.)

Відповідальний: Черняєва Н.В., квітень 2018р.

6.Захист проектів «Подорож Дантовим Пеклом»

Відповідальний: Олещенко Т.С., січень 2018р.

VI.Лабораторія творчої групи.

1.Шкільний театр «Загадки для Снігової Королеви» (5 кл.)

Відповідальний: Задорожня Н.І., лютий  2018р.

2.Лінгвістична гра «Запрошуємо в Лінгвоград»

Відповідальний: Задорожня Н.І., квітень  2018р.

3.Калейдоскоп проектів «Великодні традиції  в Україні»

Відповідальний: Ступак Т.І., квітень 2018р.

VII.Підсумкове засіданняМО.

1.Результати участі членів МО в громадському житті школи, району, області (моніторинги, конкурси, тощо)

2.Визначення пріоритетів.

 

3.Завдання на 2018-2019 н.р.

 

 

 

 

 

 

Відомості про вчителів

історії, правознавства   російської мови та зарубіжної літератури

 2017-2018н.р.

 

 

з/

п

Прізвище,

ім’я, по батькові вчителя

Дата

народження

Категорія

Педстаж

 

1

Задорожня Ніна Іванівна

22.06.65

 

вища

«вчитель-методист»

2016

 

44роки

 

2

Ситник Тамара Іванівна

16.03.63

вища

«вчитель-методист»

2015

 

 

42 років

 

3

Олещенко Тетяна Семенівна

15.10.51

вища

«вчитель-методист»

2013

44роки

4

 

Черняєва Наталія Василівна

 

19.02.1981

вища

«вчитель-методист»

2014

33роки

5

 

Ступак Тетяна Іванівна

 

 

ІІ

2016

6 років