Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 98" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство освіти і науки України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Шкільні канікули

 

 

Різдво у Львові 2018р. : казка, до якої може потрапити кожен

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місто Лева для учнів 8-Б класу  відкрило двері у чарівний світ різдвяної казки, до якої може потрапити як маленький, так і дорослий. Львів – це місто, яке поєднало у собі східні та західні традиції святкування Різдва. У місті Лева дзвони провіщають про народження Христа ще 25 грудня, коли святкові літургії розпочинаються у католицьких костелах. А у січні день народження Ісуса святкують вже православні. Тож у цей період  учні нашої школи  охоче долучилися до чарівних традицій святкування Різдва у Львові…У мене в пам'яті щоразу виринають години із тобою, любий Львів!

 

 

 

 

 

В штабі національно-патріотичного  виховання  5 січня учні 7-Б класу провели Свят-вечір

 

 

 

 

 

Незабутня екскурсія до лаштунків 51 каналу

 

 

 

 

 

 

Учні 10 класу 2 січня познайомилися з історією розвитку телебачення, побачили як створюють передачі, спробували себе в ролі ведучих.

 

 

Новорічна листівка без ножиць та клею

від учнів 5-А класу

 

 

 

 

Зворушливий зоопарк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 грудня учні 9-Б класу відвідали "зворушливий зоопарк в м.Дніпро.Зворушливий зоопарк - це захоплююча і пізнавальна подорож у світ тварин, повне приємних відкриттів, нових знайомств і несподіваних зустрічей. А також - рідкісна можливість доторкнутися до різноманіття світу живої природи.

Африканські карликові їжачки, цукрові літаючі поссуми, камерунські карликові козенята, ручний варан, неординарний хамелеон, ігуани, пітони, анаконда жовта та інші представники рептилій, а також різноманітні породи усіма улюблених кроликів і морських свинок, чилійські білки і справжні летючі собаки ці та інші мешканці виставки подарували нам тільки позитивні емоції і яскраві враження!

 

Перший день зимових канікул. Вистава в ДК "Енергетик"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зимові канікули

План роботи

на зимових канікулах

КЗО «СЗШ №98» ДМР

з 26.12.17 по 12.01.18 р.

 

 

1-11 класи

 

 

Дата

Клас

Заходи

Час

Місце

проведення

Відповідальні

Примітки

ВІВТОРОК

26.12

3-А

4-А

2-А

Екскурсія на 51-й канал та аерокосмічний комплекс

10.00

-

Фещенко Л.Д.

Бондаренко О.К.

Сухенко С.Ю.

 

6-А

Майстерня новорічних іграшок

10.00

Каб. 33

 Ступак Т.І.

 

6-В

Розважальна подорож до дитячої планети

10.00

-

Поплаухіна Ю.В.

 

2-Б

1-А

Новорічне свято з аніматорами

11.00

Каб. 15

Махова Л.О.

Антіпова А.В.

 

7-А

Поїздка до «Мост-сіті» у кінотеатр

10.00

-

ТРЦ «Мост-сіті»

 

СЕРЕДА

27.12

4-В

Свято «День іменинника»

10.00

Каб. 30

Кривень К.В.

 

5-Б

Новорічна дискотека «Карнавал»

14.00

Каб. 34

Глущенко Є.О.

 

3-А

Шкільний квест «Пошук скарбів»

10.00

Приміщення школи

Фещенко Л.Д.

 

6-А

Відвідування міської ялинки у парку Глоби

10.00

-

Ступак Т.І.

 

6-Б

Карнавальна вечірка

16.00

Каб. 22

Олійник О.М.

 

2-Б

1-А

Екскурсія на 51-й канал та аерокосмічний комплекс

10.00

-

Махова Л.О.

Антіпова А.В.

 

11

Екскурсія до музею археології

10.00

-

Тітова Л.М.

 

ЧЕТВЕР

28.12

1-Б

Вікторина «Українські казки» (перегляд українських казок

10.00

Каб.10

Кобеляцька Д.Ю.

 

3-А

Вікторина «Новий 2018 рік»

10.00

Каб. 14

Фещенко Л.Д.

 

8-Б

Поїздка до ТРЦ «Караван» на каток

10.00

-

Олещенко Т.С.

 

9-Б

Екскурсія до екзотаріуму

10.00

Парк Глоби

Черняєва Н.В.

 

3-В

Екскурсія на 51-й канал та аерокосмічний комплекс

10.00

-

Радіонова І.А.

 

5-А

Майстер-клас «Листівка для батьків»

10.00

Каб. 24

Лєснікова І.А.

 

ПЯТНИЦЯ

29.12

5-9 класи

Підготовка до міського фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки

10.00

Каб. 31

Поплаухіна Ю.В.

 

7-А

Свято «Новорічний карнавал»

10.00

Каб. 37

Удод Л.В.

 

2-В

Виготовлення новорічних поробок та листівок для батьків

10.00

Каб. 20

Шевченко І.О.

 

ВІВТОРОК

02.01

5-9 класи

Підготовка до міського фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки

10.00

Каб. 31

Поплаухіна Ю.В.

 

11

Капустник «Телефон»

11.00

Каб. 28

Тітова Л.М.

 

2-В

Конкурс малюнків «Зимова казка»

10.00

Каб. 20

Шевченко І.О.

 

СЕРЕДА

03.01

4-А

Гра-подорож «Новорічні свята та обряди в Україні

10.00

Каб. 12

Бондаренко О.К.

 

3-В

Різдвяні колядки та щедрівки

10.00

Каб. 16

Радіонова І.А.

 

7-Б

Інтелектуальна гра «Найрозумніший»

10.00

Каб. 32

Попова А.В.

 

ЧЕТВЕР

04.01

4-А

Вироблення новорічних поробок з природних матеріалів

10.00

Каб. 12

Бондаренко О.К.

 

8-Б

Новорічна казка

11.00

Каб. 36

Олещенко Т.С.

 

5-9 класи

Підготовка до міського фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки

10.00

Каб. 31

Поплаухіна Ю.В.

 

9-Б

Створення мультимедійного літопису «Світ професій»

11.00

Каб. 37

Черняєва Н.В.

 

ПЯТНИЦЯ

05.01

4-В

Майстерня «Умілі рученята»

10.00

Каб. 30

Кривень К.В.

 

5-Б

Інтелектуальна вікторина

10.00

Каб. 34

Глущенко Є.О.

 

2-А

Година спілкування «Рздвяні свята»

10.00

Каб. 13

Сухенко С.Ю.

 

1-А

Вікторина «Різдвяні свята» Розучування колядок, щедрівок

10.00

Каб. 15

Антіпова А.В.

 

6-Б

Поїздка до РЦ «Лавина»

10.00

-

Олійник О.М.

 

7-Б

Святкування Святої вечері та Різдва

10.00

Каб. 32

Попова А.В.

 

ВІВТОРОК

08.01

09.01

5-9 класи

Підготовка до міського фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки

10.00

Каб. 31

Поплаухіна Ю.В.

 

11

Поїздка до театру Шевченка «Жив собі пес»

10.00

-

Тітова Л.М.

 

9-Б

Фотоконкурс «Зимові візерунки»

11.00

Каб.37

Черняєва Н.В.

 

6-А

Виготовлення Різдвяної зірки

10.00

Каб. 33

Ступак Т.І.

 

6-Б

Конкурс українських віршів

10.00

Каб. 22

Олійник О.М.

 

4-А, Б

Спортивні змагання з футболу

10.00

Спортивна зала

Скоріков Є.С.

 

3-А,В

Конкурс малюнків «Снігова королева»

10.00

Каб. 14

Фещенко Л.Д.

Радіонова І.А.

 

СЕРЕДА

10.01

4-В,

5-Б

Екскурсія «Новорічна пригода»

10.00

-

Кривень К.В.

Глущенко Є.О.

 

6-А,

6-Б,

6-В

Гра-квест «Снігове королівство»

10.00

Спортивна зала

Ступак Т.І.

Олійник О.М.

Поплаухіна Ю.В.

 

8-Б

Поїздка до музею АТО

10.00

-

Олещенко Т.С.

 

5-9 класи

Підготовка до міського фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки

10.00

Каб. 31

Поплаухіна Ю.В.

 

3-В

Виготовлення поробок «Майстерня Санта Клауса»

10.00

Каб. 16

Радіонова І.А.

 

5-А,Б

Квест змагання між 5-А та 5-Б класами

10.00

Спортивна зала

Лєснікова І.В.

 

7-Б

Екскурсія на 51-й канал

10.00

-

Попова А.В.

 

ЧЕТВЕР

11.01

5-9

Участь у міському фестивалі-конкурсі «Різдвяні дзвіночки»

10.00

Будинок вчителя

Поплаухіна Ю.В.

Олійник О.М.

Ступак Т.І.

 

7-А

Українські новорічні традиції

10.00

Каб. 37

Удод Л.В.

 

4-Б

Конкурс малюнків на зимову тематику

10.00

Каб. 21

Вінничук Л.К.

 

9-А

«Українські вечорниці», як це було

10.00

Каб. 27

Саннікова Л.М.

 

10

Додаткові заняття з математики

10.00

Каб. 26

Мєшкова Ж.Д.

 

8-А

Поїздка до м.Львів

-

-

Ланіна В.І.

 

ПЯТНИЦЯ

12.01

2-А

Виготовлення поробок «Святковий янгол», «Веселі сніжинки»

10.00

Каб. 13

Сухенкео С.Ю.

 

2-Б

Конкурс малюнків «Зимова казка»

10.00

Каб. 15

Махова Л.О.

 

4-Б

Старий Новий рік. Традиції українського народу

10.00

Каб. 21

Вінничук Л.К.

 

9-А

Інтелектуальна вікторина «Українські письменники»

10.00

Каб. 27

Саннікова Л.М.

 

10

Математичний квест

10.00

Каб. 26

Мєшкова Ж.Д.

 

5-7

Підготовка до святкування Хрещення

10.00

Актова зала

Ткаченко І.М.

 

5-9

Підговка до участі у конкурсі «Юніор Дніпро»

10.00

Каб. 33

Ступак Т.І., Поплаухіна Ю.В.

 

 

 

 

ПЛАН

роботи  шкільної  бібліотеки КЗО «СЗШ  №98» ДМР

на  зимових канікулах  з  26.01.2017 р.  по  12.01.2018 р.

2017-2018н.р.

Дата

Назва заходу

Клас

Час проведення

Відповідальна особа

26.12

Робота з фондом підручників

7-9

9.00-12.00

Ткаченко І.М.

27.12

Оновлення тематичних виставок

10-11

9.00-12.00

Ткаченко І.М.

28.12

Письменники 20 сторіччя

6-9

9.00-12.00

Ткаченко І.М.

29.12

Гра: «Що? Де? Коли?

7-Б

11.00-13.00

Ткаченко І.М.

02.01

Операція «Книжкова лікарня

5-9

10.00-14.00

Ткаченко І.М.

03.01

Екскурсія до бібліотеки

1-3

10.00-11.00

Ткаченко І.М.

04.01

Конкурс авторських віршів

5-11

10.00-11.00

Ткаченко І.М.

05.01

Операція «Книжкова лікарня

5-9

10.00-14.00

Ткаченко І.М.

09.01

Екскурсія до бібліотеки

4-5

10.00-14.00

Ткаченко І.М.

10.01

Літературні читання

5-6

10.00-11.00

Ткаченко І.М.

11.01

Підготовка до конкурсу читців

7-10

10.00-12.00

Ткаченко І.М.

12.01

Операція «Книжкова лікарня

5-9

10.00-14.00

Ткаченко І.М.

ПЛАН

роботи  спортивного залу КЗО «СЗШ №98» ДМР

на  зимових канікулах  з  26.12.2017 р.  по  12.01.2018 р.

2017-2018н.р.

 

Дата

з/п

Назва заходу

Клас

Час проведення

Відповідальна особа

26.12

1

«Веселі старти»

4-А,Б,В

9.00-10.00

Скорікова К.О.

2

«Веселі старти»

3-А,Б,В

10.00-11.00

Скорікова К.О.

3

Тренування з туризму

6-7

12.00-14.00

Тітова Л.М.

27.12

1

Настільний теніс

5-11

9.00-15.00

Скорікова К.О.

2

Королівство чарівних м’ячів

4-5

10.00-12.00

Скоріков Є.С.

3

Тренування по баскетболу

9-11

12.00-14.00

Тітова Л.М.

28.12

1

Регбі

5-9

9.00-15.00

Скоріков Є.С

2

Козацький КВК

8-А,Б

10.00-12.00

Тітова Л.М.

3

Тренування з туризму

6-7

12.00-14.00

Тітова Л.М.

29.12

1

Змагання з футболу

5-11

9.00-15.00

Скорікова К.О.

2

Тренування з футболу

5-7

10.00-12.00

Скоріков Є.С.

02.01

1

Піонербол серед учнів 5-6 класів

5-11

9.00-15.00

Скорікова К.О.

03.01

1

Тренування по баскетболу

9-11

12.00-14.00

Скоріков Є.С.

2

Тренування з туризму

6-7

12.00-14.00

Тітова Л.М.

04.01

1

«Веселі старти» для учнів 7 класів

7

10.00-12.00

Олійник О.М.

Скоріков Є.С.

09.01

1

Змагання з волейболу серед  дівчат

9-11

10.00-12.00

Тітова Л.М.

2

Змагання  з баскетболу серед учнів 7 класів

7

12.00-13.00

Скорікова К.О.

10.01

1

Змагання серед учнів 6 класів «Веселі естафети»

6-А,Б,В

10.00-11.00

Олійник О.М.

Скоріков Є.С.

2

Тренування з баскетболу

4-5 класи

12.00-14.00

Скорікова К.О.

11.01

1

Підготовка до районних змагань з баскетболу

9-11

12.00-14.00

СкоріковЄ.С.  Скорікова К.О.

2

Піонербол серед учнів 7-8 класів

5-11

9.00-15.00

Скорікова К.О.

12.01

1

Тренування по баскетболу

9-11

12.00-14.00

Скоріков Є.С.

2

Тренування з туризму

6-7

12.00-14.00

Тітова Л.М.

ПЛАН

роботи  комп’ютерного класу КЗО «СЗШ №98» ДМР

на  зимових канікулах  з  26.12.2017 р.  по  12.01.2018 р.

2017-2018н.р.

 

Дата

Назва заходу

Клас

Час проведення

Відповідальна особа

26.12

Робота з основними програмами

8-11

8.00-13.00

Козлова І.В.

Жушман О.І.

27.12

Гурток програмування

5-11

8.00-14.00

Козлова І.В.

Жушман О.І.

28.12

Робота в програмі Scratch

6-А,Б

10.00-10.45

Козлова І.В.

Жушман О.І.

29.12

Робота в програмі Scratch

5-А,Б

10.00-10.45

Козлова І.В.

Жушман О.І.

02.01

Робота з основними програмами

8-11

8.00-12.00

Козлова І.В.

Жушман О.І.

03.01

Робота з основними програмами

8-11

8.00-13.00

Козлова І.В.

Жушман О.І.

04.01

Гурток програмування

5-11

8.00-14.00

Козлова І.В.

Жушман О.І.

05.01

Робота в програмі Word

6-А,Б

10.00-10.45

Козлова І.В.

Жушман О.І.

09.01

Робота в програмі Word

5-А,Б

10.00-10.45

Козлова І.В.

Жушман О.І.

10.01

Робота з основними програмами

8-11

8.00-12.00

Козлова І.В.

Жушман О.І.

11.01

Робота в програмі Word

6-А,Б

10.00-10.45

Козлова І.В.

Жушман О.І.

12.01

Робота в програмі Exel

5-А,Б

10.00-10.45

Козлова І.В.

Жушман О.І.

 

Графік роботи гуртків

під час зимових канікул

2017-2018 н.р.

Назва гуртка, секції, факультативу

Напрямок та змістовна сутність гуртка, секції, факультативу

ПІБ керівника

Кількість учнів

К-ть

годин

Дні проведення

Час проведення

Місце проведення

ГУРТКИ

1

«Регбі»

Фізкультурно-спортивний гурток

Скоріков Є.С

15 учнів

5-6 класи

3

Вівторок,

четвер

10.00-11.30

Спортивна  зала

2

«Черлідінг»

Фізкультурно-спортивний гурток

Скорікова К.О..

15 учнів

1-4 класи

3

понеділок,  п’ятниця

10.00-11.30

Спортивна зала

3

«Туристичний гравець»

Туристсько-краєзнавчий

Тітова Л.М.

15 учнів

5-9 класи

3

Середа,

четвер

11.30-13.00

Спортивна  зала

4

«Євроклуб»

Дослідницько-експерементальний гурток

Удод Л.В.

15 учнів

8-9 класи

2

Середа

Середа 10.00-11.00

Каб 37

5

«Пересічень»

Краєзнавчий

Черняєва Н.В.

20 учнів

5-9 класи

9

Пн.-пт

Понеділок  11.20-12.05

Вівторок  11.25 – 12.05

Середа  11.30 – 12.05

П’ятниця 11.30-12.05

Штаб національно-патріотичного виховання

6

«Маленький театр»

Гурток художньо-естетичного напрямку

Шевченко І.О.

20 учнів

1-4 класи

1

Четвер

12.00-13.00

Каб 20

7

«Барвінок»

Декоративно-прикладне мистецтво

Ткаченко І.М.

15 учнів

5-9 класи

2

Четвер

10.00-11.00

Жіноча майстерня

8

«Декоративні квіти»

Декоративно-ужитковий гурток

Бондаренко О.К.

15 учнів

1-4 класи

2

Середа

Четвер

11.00-12.00

Каб. 13

9

«Юний віршомовець»

Гурток художньо-естетичного напрямку

Олещенко Т.С.

15 учнів

5-9 класи

2

Середа

П’ятниця

10.00-11.00

Каб 36

 

 

 

 

 

 

Хай Новий рік у вишиванці розбудить Вас щасливо вранці і принесе у Вашу хату  усмішок й радощів багато! 

 

 

 

 

Весело зустріли Новий рік учні школи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Українська хата- традиційне українське житло . Вивчаємо традиції та звичаї українського народу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Традиційне українське житло – хату – недарма порівнюють із сонцем, навколо якого обертається весь світ національних традицій і звичаїв. Її конструкція – справжній солом’яно-глиняний шедевр, що досяг досконалості за багато століть.

Учні 6-7 класів  під час осінніх канікул підготували цікаву подорож до минулого нашого краю. Учні 4-их класів познайомилися із побутом .традиціями українського народу.

 

 

 

 

 

 

Весело з "Веселими карамелями"!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карамельна фантазія для всіх! 2 листопада відбувся цікавий майстер-клас в компанії "Веселі Карамелі" для учнів 2-В класу .

 

 

 

Екскурсія до планетарію

 

 

 

 

 

Учні першого класу відвідали планетарій.Планетарій у м.Дніпро побудовано 1968 року. Зараз в оновленій зоряній залі, яка має діаметр 12 метрів, розташовано 88 зручних крісел. Встановлено апарат «Планетарій» фірми «Carl Zeiss», який дозволяє побачити захоплюючу картину зоряного неба у всій його красі. Всі програми транслюються через сферичне дзеркало на купол зоряної зали. А спеціальні проектори створюють ефекти затемнення Сонця і полярного сяйва, відтворюють панорами міста і космодрому.

 

Київ- подорож крізь час до стародавніх витоків столиці та сьогодення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це була незабутня подорож до столиці нашої країни.Ми побували у Михайлівському Золотоверхому  соборі, на Софіївській площі, відкрили двері  величного Київського  національного університету  імені Тараса Шевченка, побували в Національному  музеї  мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків,  в галереї Євгенії Гапчинської , яку заслужено називають галереєю щастя, опинившись там ти немов потрапляєш в загадкову країну, наповнену веселими, до такої міри зворушливими чоловічками в різних образах і зі своїми історіями, які мимоволі змушують тебе посміхнутися. Картини наповнені любов'ю, оптимізмом, теплом, радістю.

Потім  відправились у Національний музей “Чорнобиль”, у якому багато дізнались про історію трагічних подій 1986 року.Також відвідали Києво-Печерську Лавру .Запам’яталась усім і екскурсія до Національного музею  історії України у Другій світовій війні, який розташований на схилах правого берега Дніпра, на Печерську. Неперевершеною була подорож по субтропіках в ботанічному саду імені академіка О.В.Фоміна.

  Також у Києві ми катались на фунікулері, що зв’язує річковий вокзал із Володимирською гіркою, гуляли найвідомішими місцями столиці - Хрещатиком, Майданом Незалежності, Європейською та Михайлівською площами.

  Завдяки поїздці до Києва ми здійснили подорож крізь час до стародавніх витоків столиці. Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі, з надією повернутись у Київ знову.

 

 

 

 

 

 

План роботи

на осінніх канікулах КЗО «СЗШ №98» ДМР

з 30.10.17 по 03.11.17 р.

2017-2018 н.р.

1-11 класи

 

 

 

Дата

Клас

Заходи

Час

Місце

проведення

Відповідальні

Примітки

ПОНЕДІЛОК

30.10

6-А

Свята осені у світі

15.00

Каб. 33

Ступак Т.І.

 

5-Б

Виховний захід на розвиток індивідуальних особливостей: «Натхнення і талант»

10.00

Каб. 34

Демченко М.О.

 

6-Б

Створення поробок з природних матеріалів

10.00

Майстерня

Червоненко Н.В.

 

9-Б

Диспут «Світ професій – мій вибір, мій успіх»

11.00-12.00

Каб. 38

Черняєва Н.В.

 

1-Б

Виховна година «У світі казок»

10.00

Каб. 10

Кобеляцька Д.Ю.

 

4-Б

Майстерня «Умілі руки»

10.00

Каб. 21

Вінничук О.К.

 

10

Поїздка до м.Київ

22.00

-

Мєшкова Ж.Д.

 

 

2-Б,

2-А

Практична робота «Правила переходу вулиць і доріг» Гра «Світлофор»

10.00

Каб. 15

Махова Л.О.

Сухенко С.Ю.

 

 

1-А

Вікторина «Мандруємо світом казок» Конкурс малюнків «Улюблена казка»

10.00

Каб. 11

Антіпова А.В.

 

ВІВТОРОК

31.10

2-В

Виготовлення поробок «Прощавай осінь»

10.00-11.00

Каб. 20

Шевченко І.О.

 

3-А,

3-Б

Виховний захід «Осіннє поле чудес» (вікторина, чай, дискотека)

10.00-12.00

Каб. 14

Фещенко Л.Д.

Корженевич Т.Я.

 

4-В

Свято «День іменинника»

10.00

Каб. 30

Кривень К.В.

 

5-А

«Хєллоуін»

13.00

Каб. 24

Лєснікова І.В.

 

7-Б

Відвідування вистави «Майська ніч» у театрі ім. Т.Г. Шевченка

14.00

-

Попова А.В.

 

3-В

Виховний захід: «Свято осені»

10.00

Каб. 17

Радіонова І.А.

 

2-А,

1-А

Поїздка до планетарію

10.00

-

Сухенко С.Ю.

Антіпова А.В.

 

СЕРЕДА

01.11

2-В

Перегляд мультфільму «Співай»

10.00-11.00

Каб. 20

Шевченко І.О.

 

4-В

Виготовлення аплікацій з природних матеріалів

10.00

Каб. 30

Кривень К.В.

 

7-А

 Квест «У пошуках скарбів»

10.00

Каб. 37

 Удод Л.В.

 

4-А,

3-А,Б, 4-В

Екскурсія до с. Петриківка та Миколин Хутір

9.00-13.00

-

Бондаренко О.К., Фещенко Л.Д., Корженевич Т.Я., Кривень К.В.

 

6-А

Відвідування кінотеатру

11.00

ТРК «Мост Сіті»

Ступак Т.І.

 

9-Б,

7-Б

Поїздка до м.Київ

22.25

-

Черняєва Н.В.

 

 

8-А

Поїздка до ТРК «Вавілон»

10.00

ТРК «Вавілон»

Ланіна В.І.

 

 

6-Б

День іменинника

10.00

Жіноча майстерня

Червоненко Н.В.

 

ЧЕТВЕР

02.11

2-В

Поїздка до фабрики «Веселі карамелі»

14.30

-

Шевченко І.О.

 

7-Б

Екскурсія на виробництво піци та майстер клас

10.00

-

Попова А.В.

 

3-В

Екскурсія на виробництво піци

10.00

-

Радіонова І.А.

 

2-Б

Творча майстерня «Осінні дерева»

10.00

Каб. 16

Махова Л.О.

 

2-А

Гра-подорож «У чарівному світі казок»

10.00

Каб. 13

Сухенко С.Ю.

 

9-А

Поїздка до історичного музею

ім. Д.Яворницького

10.00

-

Саннікова Л.М.

 

5-А

Відвідування музею цінової науки «SmartZone»

10.00

-

Лєснікова І.В.

 

П’ЯТНИЦЯ

03.11

9-А

Ітелектуальна гра: «Що?Де?Коли?»

10.00

Каб. 27

Саннікова Л.М.

 

10

Осінній марафон «Математична естафета»

10.00

Каб. 26

Мєшкова Ж.Д.

 

7-А

 Екскурсія до музею ретроавтомобілів

10.00

-

Удод Л.В.

 

4-А

Інтелектуальні баталії

11.00

Каб. 12

Бондаренко О.К.

 

1-Б

«У світі казок»

10.00

Каб. 10

Кобеляцька Д.Ю.

 

2-Б

Літературна вікторина «Чародії казкового слова»

10.00

Каб. 15

Махова Л.О.

 

1-А

Прогулянка-спостереження за природою. Збір природнього матеріалу

10.00

Подвір’я школи

Антіпова А.В.

 

 

2-А

Літературна вікторина«Фантастичні мандри казкою»

10.00

Каб. 13

Сухенко С.Ю.